akce SCHN
© copyright by kref, 2008

Chirurgie nohy III.

8. prosince 2006 proběhla tentokrát v Písku v pořadí již třetí akce věnovaná ortopedii nohy pořádaná píseckým ortopedickým oddělením ve spolupráci se SCHN.
Konference byla velmi dobře zorganizovaná a připravená. Vědecký program byl bohatý, potvrdil stoupající úroveň ortopedické operativy v oblasti nohy a hlezna. Zcela zaplněný sál vyslechl přes 30 výborně připravených sdělení.
Po skončení odborné části pokračoval náročný den schůzí SCHN. Na schůzi předseda SCHN Doc. Stehlík informoval o činnosti sekce, vstupu do EFAS, předání čestného předsednictví prof.Kűsterovi, čestného členství Dr.Thomasovi a Dr.Spurkovi. Poté odstupující předseda přijal ocenění za práci, kterou vykonal pro chirurgii nohy v ČR. Následovala zpráva sekretáře SCHN o počtu členů SCHN (78) a spolupráci s EFAS, organozačních tématech SCHN. Na závěr schůze byli vyhlášeny výsledky voleb nového předsednictva.
Akce byla po všech stránkách velmi podařená a myslím, že nikdo z účastníků nelitoval cesty do Písku. Těšíme se na setkání všech, kdo se zajímají o ortopedii nohy ve Znojmě.